Analityk finansowy

Job offer

Job Offer:

Posted By

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie, prezentowanie i interpretowanie analiz finansowych, w tym:
    • wycena praw własności intelektualnej oraz technologii z sektora life science,
    • badanie rentowności poszczególnych produktów,
    • tworzenie prognoz ekonomicznych,
    • analiza planowanych przedsięwzięć i ocena ryzyka ekonomicznego,
    • badania rynku i konkurencji,
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi firmy;

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • szeroko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • chęć pracy w obszarze szerokorozumianego life science,
  • umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów, kreatywność,
  • wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

  • szansę rozwoju umiejętności indywidualnych i kariery zawodowej,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bio-Tech Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tuwima 30/3U, 90-002 Łódź.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres sześciu miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji.