example

BioForum 2016

on the 9 - 10th
of May 2016

Witamy

Bio-Tech Consulting Sp. z o.o. specjalizuje się w wycenie i analizie ekonomicznej projektów B+R z obszaru life science. Nasza firma współpracuje z innowacyjnymi przedsiębiorstwami i instytucjami naukowymi, które prowadzą działalność badawczo-rozwojową, głównie poprzez wspieranie procesu rozwoju nowych przedsięwzięć biznesowych. Organizujemy również szkolenia, konferencje i międzynarodowe imprezy branżowe dla liderów przedsiębiorczości.

Bierzemy czynny udział w tworzeniu nowych start-up’ów i projektów biznesowych. Nasza firma jest współzałożycielem przedsiębiorstw działających w biosektorze i współpracuje z polskimi funduszami kapitału zalążkowego specjalizującymi się w finansowaniu przedsięwzięć z sektora life science.

Nasza długa historia działania na międzynarodowym rynku oraz wiele pomyślnie zrealizowanych projektów dowodzi, że Bio-Tech Consulting jest wiarygodnym partnerem. Udało nam się stworzyć zespół kompetentnych ekspertów, których wzajemnie uzupełniające się umiejętności pozwalają nam na świadczenie usług o wysokiej jakości.

Aktualności