Kariera

Kariera w Bio-Tech Consulting

Każda firma jest tak dobra, jak jej zespół – ludzie ze swoimi umiejętnościami, entuzjazmem, kreatywnością i profesjonalizmem. Chętnie współpracujemy z tymi, którzy podzielają naszą pasję i chcą, aby wyznaczane przez nas cele stały się rzeczywistością.

Kładziemy nacisk na indywidualny rozwój pracownika dając mu dostęp do szkoleń i konferencji. Wymagamy systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres office@biotechconsulting.pl.

Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Otwarte nabory:

Business Development Specialist

Zakres obowiązków:
• nawiązywanie współpracy biznesowaej z centrami transferu technologii, parkami technologicznymi, instytucjami naukowymi realizującymi projekty B+R z zakresu nauk przyrodniczych i medycznych i utrzymywanie z nimi stałych kontaktów,
• aktywne pozyskiwanie nowych parterów biznesowych i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych (środowisko start-upowe, inwestorzy, fundusze inwestycyjne typu seed fund),
• pozyskiwanie zleceń na usługi doradcze firmy,
• obsługa procesów typu business matchmaking,
• przygotowywanie ofert oraz materiałów marketingowych,
• zapewnienie profesjonalnej komunikacji z klientem podczas realizacji zleceń,
• prowadzenie procesu sprzedaży,
• obsługa posprzedażowa klientów i partnerów biznesowych.

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego; osoby z doktoratem mile widziane,
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
• komunikatywności oraz umiejętności budowania relacji biznesowych,
• samodzielności w realizacji zadań,
• chęci pracy w obszarze szerokorozumianego life science, biotechnologii i ochrony zdrowia,
• chęci systematycznego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności (zwłaszcza umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych),
• gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
• prawa jazdy kat. B,
• wysokiego poziomu kultury osobistej.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju umiejętności indywidualnych i kariery zawodowej,
• prywatną opiekę zdrowotną,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• umowę o pracę,
• pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Miejsce pracy: Łódź