01

Wycena Technologii

Wycena Technologii

Specjalizujemy się w ocenie potencjału komercyjnego oraz analizie ekonomicznej projektów badawczo-rozwojowych z obszaru life science. Doświadczenie na rynku międzynarodowym oraz wiele pomyślnie zrealizowanych projektów dowodzą, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. Zapewniamy niezależność, obiektywność i dokładność.

Czytaj więcej →
02

Innowacyjność i przedsiębiorczość

Innowacyjność i przedsiębiorczość

Nasza siedziba mieści się w Łodzi- mieście, w którym innowacyjność i przedsiębiorczość idą w parze od początku jego powstania. Ten przedsiębiorczy duch czyni nas wiarygodnym partnerem przy tworzeniu nowych firm typu „strat-up”.

Czytaj więcej →
03

BioForum

BioForum

Promujemy społeczność biobiznesu Europy Środkowej. BioForum to miejsce spotkań oraz płaszczyzna wymiany informacji z osobami ze świata nauki i biznesu zaangażowanymi w tworzenie i wdrażanie innowacji.

Czytaj więcej →

Nasze insighty

Aktualności

550+
OCENIONYCH PROJEKTÓW B+R
23
LATA DOŚWIADCZENIA
7
URUCHOMIONYCH START-UPÓW

Nasze usługi

tworzące wartość, której potrzebujesz

Due diligence technologii

Zarządzanie własnością intelektualną

Analiza rynku

Wyceny

Ocena technologii w odniesieniu do aktualnych trendów badawczych.

Czytaj więcej →

Usługi doradcze dla młodych przedsiębiorców, firm i instytucji badawczych sektora publicznego pragnących wprowadzić swoje nowatorskie technologie na rynek lub zoptymalizować obecne portfolio zasobów własności intelektualnej.

Czytaj więcej →

Eksperckie wyceny oraz profesjonalne doradztwo ekonomiczne i strategiczne. Naszym głównym obszarem specjalizacji w tej dziedzinie jest wycena wartości niematerialnych i technologii na wczesnym etapie rozwoju.

Czytaj więcej →