01

Due diligence projektów innowacyjnych

Due diligence projektów innowacyjnych

Inwestycje kapitałowe realizowane we wczesnych fazach rozwoju biznesów w obszarze ochrony zdrowia są ponadprzeciętnie ryzykowne. Identyfikacja i ocena tego ryzyka jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Nasz zespół zapewnia opartą na faktach, skrupulatną ocenę, która zwiększa powodzenie przyszłych inwestycji.

02

Wyceny

Wyceny

Znajomość wartości posiadanych aktywów jest podstawą podejmowania strategicznych decyzji biznesowych. Ponieważ spółki technologiczne tworzą wartość głównie w oparciu o własność intelektualną, ich wycena wymaga indywidualnego podejścia oraz szczegółowej analizy przedmiotu wyceny.

03

Audyt praw własności intelektualnej

Audyt praw własności intelektualnej

Audyt praw własności intelektualnej pozwala odpowiedzialnie prowadzić innowacyjny biznes już od wczesnych etapów jego rozwoju. Wykorzystuje się go podczas wszystkich procesów inwestycyjnych, fuzji i przejęć, a także przy planowaniu prac badawczo-rozwojowych czy wejścia na nowe rynki.

Publikacje

Aktualności

600+
OCENIONYCH PROJEKTÓW B+R
24
LATA DOŚWIADCZENIA
7
URUCHOMIONYCH START-UPÓW

Nasze usługi

tworzące wartość, której potrzebujesz

Due diligence projektów inwestycyjnych

Analiza FAST

Badanie rynku metodą patentową

Badania patentowe

Wyceny spółek i projektów

Technologiczne due diligence innowacyjnych firm i projektów technologicznych z sektora life science, ze szczególnym uwzględnieniem biotechnologii i ochrony zdrowia.

Czytaj więcej →

Celem analizy jest wstępna ocena atrakcyjności projektu inwestycyjnego pod względem jego rzeczywistej innowacyjności, bezpieczeństwa w zakresie ochrony własności intelektualnej oraz zajmowanej pozycji technologii/produktu będącego rezultatem realizowanego projektu w stosunku do rozwiązań konkurencyjnych.

Czytaj więcej →

Badanie stanu techniki, Analiza swobody działania oraz badanie zdolności patentowej

Czytaj więcej →

Eksperckie wyceny oraz profesjonalne doradztwo ekonomiczne i strategiczne. Naszym głównym obszarem specjalizacji w tej dziedzinie jest wycena wartości niematerialnych i technologii na wczesnym etapie rozwoju.

Czytaj więcej →